Fotele do sali konferencyjnej część 1

Fotele do sali konferencyjnej część 1

Foteli do sal konferencyjnych na rynku jest całe zatrzęsienie, jednakże jest kilka takich modeli, na które zdecydowanie warto jest zwrócić swoją uwagę ze względu na ich wyjątkowy wygląd i funkcje, które oferują. Wybraliśmy dla Ciebie dwa bardzo interesujące modele, które możesz zainstalować w swojej Sali konferencyjnej i cieszyć się z wygody którą oferują.

ATRIUM MEMORY HRU
Jest to pierwszy fotel tapicerowany na naszej liście, który oferuje naprawdę bardzo wysoki komfort użytkowania.  Posiada również w pełni tapicerowane podłokietniki wraz z oparciem, co sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle wygodne i nadaje się świetnie do tego, aby organizować nawet dłuższe konferencje. Dzięki wygodnemu siedzisku nawet najbardziej dłużące się spotkania biznesowe nie będą straszne. Dodatkowo fotel wyposażony jest w specjalny mechanizm MEMORY, który oferuje obracanie krzesła podczas jego używania, a po zakończeniu samoczynnie wraca do pozycji wyjściowej. Wszystkie elementy metalowe fotela są chromowane, co nadaje mu jeszcze większej elegancji i sprawia, że nadaje się świetnie do najbardziej eleganckich salo konferencyjnych. Dodatkowo posiada zagłówek, który umożliwia wygodne opieranie się.

ATRIUM MEMORY
W tym wypadku mamy do czynienia z bliźniaczym modelem do tego, który opisywaliśmy powyżej, jednakże nie posiada specjalnego zagłówka. Niemniej jednak nie oznacza to, że jest ono niewygodne. Tutaj także całość jest tapicerowana i pięknie wykończona, więc tym samym nadaje się do eleganckich salo konferencyjnych. Jest to tym bardziej ważne, jeśli zależy Ci na tym, aby w razie potrzeby zwyczajnie zrobić wrażenie na gościach. W dzisiejszych czasach prestiż jest zawsze bardzo dobrze odbierany, a szczególnie jeśli nie każesz nikomu siedzieć na niewygodnych i drewnianych krzesłach bez tapicerowania.
Przedstawione modele to oczywiście tylko przykłady, bowiem na rynku możesz znaleźć o wiele więcej interesujących rozwiązań, dzięki którym z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Ze swojej strony jednak doradzamy, aby zawsze kierować się wygodą i elegancją, bowiem są to dwa bardzo ważne elementy, których nie można rozgraniczać. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *